День Соборності в садочку.22 січня 2022 року в Україні відзначається День Соборності України.  Напередодні цього свята 21.01.2022 року в Новотроїцькому ясла – садку №1 був проведений тематичний день ” Знаю і люблю Україну”.

     Метою заходу було  поглибити знання дітей про свято Соборності України. Розширити знання  про свою державу; в доступній формі продовжувати знайомити дітей з Державними символами України.  Прищеплювати почуття гордості за свою Україну, за свій народ, свою мову.  Викликати інтерес до вивчення історії України.

     Аби підкреслити значимість цього свята, маленькі українці прийшли в садочок у вишитому вбранні. Вихователі пояснили діткам, що слово «соборність» – означає єдність, згуртованість, неподільність. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку проведені заняття «Україна єдина», під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності створили творчі роботи «У серці кожної дитини живе любов до України».

В цей день було організовано і виставку творчих сімейних робіт ” Я люблю Україну!”, в яких кожна сім’я відтворила щиру любов, свободу та відверті почуття до України-неньки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *