Тренінг з вихователями “Імідж сучасного вихователя ЗДО.”” Ніхто не може нічому навчитися у людини, котра не подобається.”

Давньогрецький філософ Ксенофонт

Вихователь – це не тільки професія, це покликання, яким відзначена далеко не кожна людина, це покликання потрібно заслужити, заслужити своєю працею, своїм талантом, своїм бажанням постійно змінюватися, перевтілюватися, вдосконалюватися.

Імідж є достатньо ємним поняттям, інформаційним явищем, котре сьогодні все більше проникає у наше життя. Слово ” імідж” має англомовне походження означає – образ, репутація, авторитет. Під «образом» необхідно розуміти не тільки візуальний, але і вербальний, поведінковий, образ мислення, наша поведінка та наші вчинки. Це вміння спілкуватися, майстерно говорити та особливо слухати. Таким чином, «імідж» – це інтегральна характеристика людини.

Правильно обраний тон розмови, тембр голосу, приємні манери поведінки, зовнішній вигляд, одяг, витонченість рухів  – багато в чому саме це визначає той образ, в якому кожна людина постає перед іншими людьми. Імідж – це представлення соціуму свого особистого уявлення про себе.

18 листопада 2021 року у Новотроїцькому ясла -садку №1 відбувся тренінг з вихователями ” Імідж сучасного вихователя ЗДО”, який провела методистка Марковська Н.М.

Мета тренінгу:

  • виявлення основних якостей сучасного педагога;
  • формування культури педагога і педагогічного іміджу як найважливішої складової;
  • ознайомлення вихователів з рекомендаціями щодо формування іміджу сучасного педагога, акцентування уваги вихователів на необхідності роботи над їх педагогічним іміджем.

Актуальні питання тренінгу:

  • Професійно значимі  якості вихователя закладу дошкільної освіти;
  • Мова вихователя, як засіб розвитку культури мовлення дітей;
  • Педагогічна етика;
  • Зовнішній вигляд вихователя.

Вправи над якими працювали педагоги під час зустрічі: “Професійні якості педагога”, ” Зміни основний тон висловлювання”, “Я презентую образ”, “Намалюй ідеального педагога”, “Дефіле”.

Тренінг пройшов цікаво та змістовно, учасники отримали купу позитивних емоцій, поглибили свої знання з формування культури педагога і педагогіного іміджу сучасного вихователя ЗДО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *