День Знань “В країну Знань крокуємо без вагань!”День Знань – це важлива подія для вихованців та працівників Новотроїцького ясла – садка №1. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

У дитячому садку у цей день красиво та урочисто, усе прикрашено різнокольоровими кульками та квітами. Під звуки дитячих пісень діти разом з вихователями завітали на музично – спортивну розвагу “Зі Смайликом навчаємось і граємо та про здоров’я дбаємо”, яку підготували інструктор з фізичного виховання Романовська А.В., музичний керівник Онопченко Г.О.

У гості до малят на свято завітали Веселинка – Здоровинка (вихователь Цюрик О.В.) та Смайлик (вихователь Чернядьєва І.І.), які пояснили , що потрібно навчатися і не лінуватися, адже навчання – це шлях до успіху, а також не забувати дбати про своє здоров’я. Діти разом з героями в ігровій формі повторили карантинні правила та правила гігієни. Дошкільнята танцювали, співали, відгадували загадки, змагалися.

На святі панувала атмосфера доброї казки, всі присутні отримали купу позитивних емоцій на цілий рік.

В цей день діти згадували про найулюбленішу пору року літо та відобразили свої спогади в малюнках на асфальті “Мої спогади про літо”.

Також малята та їх батьки прийняли участь у виставці творчих робіт “Як я провів (ла) літо”.

 

Вітаємо з  Днем Знань, з початком навчального року всіх наших малят , батьків, всіх працівників закладу! Бажаємо міцного здоров’я, креативності, творчості, терпіння та наснаги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *