Спортивна розвага “Веселі розваги для малят.”Організація активного відпочинку дошкільнят з фізичним навантаженням передбачає створення умов для їхнього фізичного розвитку в невимушеній ігровій діяльності, закріплення вмінь і навичок, набутих у повсякденні та на заняттях. Одним з ефективних шляхів реалізації цього завдання є проведення спортивних розваг.

Спортивні розваги дуже подобаються дошкільнятам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. А головне – спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджують почуття відповідальності.

Активний рухливий відпочинок – запорука здоров’я і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ, уміння застосовувати набуті рухові навички в різних умовах.

14 липня в Новотроїцькому ясла – садку №1 відбулася спортивна розвага під назвою ” Веселі розваги для малят”.

Мета:створити у дітей радісний настрій, викликати позитивні емоції, вдосконалювати їхні рухові вміння і навички у невимушеній ігровій обстановці. Учити дітей гратися дружно, викликати бажання брати участь в іграх- естафетах і перемагати в них, уболівати за друзів. Розвивати спритність, кмітливість, витривалість. Виховувати любов до фізкультури та спорту,викликати бажання перемагати командою та займатися спортом. 

В розвазі прийняли участь діти середньої групи (команда “Смайлики”) та старшої групи (команда “Посмішка”). Ведуча спортивної розваги вихователь середньої групи Шкроб Т.О. В гості до малят завітала Вітамінка (вихователь санаторної групи Чернядьєва І.І.)

Дошкільнята з великим задоволенням брали участь в спортивних іграх та естафетах : “Намалюй промінчик”, “Збираємо врожай”, “Поливаємо квітник”, “Жабки – стрибунці”, “Гусениця”, а вболівальники (малята з інших груп) активно підтримували учасників змагань.

Спортивна розвага бузумовно підняла настрій і надала заряд бадьорості та енергії малятам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *