Тиждень безпеки дитиниСеред актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Діти дошкільного віку ще малі і беззахисні, тож їх потрібно оберігати від небезпечних предметів, ситуацій, обов’язково навчити обережності. Розвага, проведена в закладі, налаштувала вихованців, педагогів і батьків на продуктивну роботу під час всього тематичного тижня.

Треба завжди пам’ятати, що дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Тому саме збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед нами.

З 24 травня 2021 року по 28 травня 2021 року в Новотроїцькому ясла-садку №1 пройшов Тиждень безпеки дитини.

Кожний день  Тижня був присвячений певній темі:

І день – “Здоров’я дитини”

ІІ день – “Безпека дитини вдома”

ІІІ день – “Безпека дитини в природі”

ІV день – “Безпека дитини на вулиці”

V день – “Безпека дитини в соціумі”

Саме на Тижні безпеки дитини активно проводилася робота із малюками у межах запланованих заходів: бесіди з дітьми , роз’яснення правил спілкування з близькими та чужими людьми, сюжетно-рольові та  дидактичні ігри, валеохвилинки, фізкультурні заняття, малювання.

All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus

Також діти разом з батьками намалювали малюнки на виставку “Вогонь-друг, вогонь-ворог”

All-focus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *