День Матері ” МАМА – найкраще слово на Землі.”День Матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

День Матері — прекрасна можливість приділити увагу своїм матусям, бабусям, зігріти їх теплом, в якому вони так потребують.

В 2021 році День Матері в Україні припадає на 9 травня. Свято спрямоване на вшанування найголовнішої та найріднішої на світі людини, берегині роду – Мами.

В Новотроїцькому ясла – садку №1 напередодні Дня Матері 7 травня 2021 року пройшли тематичні заняття. Вихователі ознайомили дітей з історією виникнення свята Матері, прищеплювали вихованцям любов та шанобливе ставлення до рідної матусі та неньки України.

Кервник гуртка ” Дивосвіт” Шевченко Н.О. з дітьми старшої групи провела заняття ” В світі усе починається з мами.”

Мета: Виховувати почуття любові, поваги до самої близької та рідної людини – Мами, бажання робити для неї щось приємне.

Малята складали описові розповді про своїх матусь, розповдали вірші, розв’язували проблемні ситуації, виготовили подаруночки для своїх матусь ” Букет квітів для мами.”

В цей день відбулась і виставка дитячих малюнків ” Моя мама найкраща у світі,”в якій взяли участь діти старшої та різновікової групи.

Ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *