Незабаром ВЕЛИКДЕНЬ…Незабаром вся Україна святкуватиме світле свято Господнього Воскресіння — ВЕЛИКДЕНЬ.  До нього готуються всі. Прикрашають і прибирають  будинки, готують  різні наїдки, а особливо символ  свята – паску та писанки.

З малечку привчаємо дітей до вшанування  народних  традицій і звичаїв.В нашому ясла – садку знайомлять дітей з традиціями святкування Великодня. Які страви готують, як будинок прибирають до свята, що одягають  на свято. А ще навчають, які писанки бувають, чим від крашанок відрізняються, як їх розписують.

В рамках підготовки до світлого свята Великодня 26 квітня 2021 року в Новотроїцькому ясла – садку №1 відбувся майстер – клас “Великоднє диво – писанка”, в якому взяли участь працівники закладу. Майстер – клас підготувала вихователь Задорожня С.В.

Кімнату переповнила тепла, весняна атмосфера з нотками магічності, адже писанка, напевно, один з найбільших та найдавніших оберегів людства. Присутні отримали естетичне задоволення, дізнались багато корисної інформації, навчилися створювати справжні шедеври – обереги та змогли доторкнутися до сакральних традицій наших предків. Величне свято Господнього Воскресіння не за горами, а учасники майстер – класу вже готові до зустрічі з ним, адже в результаті – кожен мав власноруч створену писанку, яка нестиме тепло їхніх рук та притягуватиме любов і злагоду та мир.

Розмальованими писанками найменші дошкільнята прикрасили Великоднє дерево в садочку, а дітки середньої групи розвішали на ньому різнокольорові стрічечки.

У нашому ясла – садочку, як і у кожної родини, існують свої традиції. Щороку напередодні Великодня ми проводимо виставку поробок наших вихованців та їхніх батьків. 29 квітня 2021 року відбулася виставка ” Великодні дива”. Роботи всіх учасників, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю. Дякуємо всім хто прийняв участь у виставці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *