Семінар – практикум для педагогів “Знай, люби, бережи!”Одним із пріоритетних завдань Новотроїцького ясла – садка №1 на 2020-2021 навчальний рік є ” Формування емоційно – ціннісного та відповідального ставлення до природного довкілля у дошкільнят”. Тому 31 березня 2021 року в нашому ясла – садку відбувся семінар – практикум для педагогів з екологічного виховання ” Знай, люби, бережи!”, який провела методистка Марковська Н. М.

Мета семінару – практикуму: Виявити наявні знання у педагогів з питань екології: уміння використовувати отримані знання з екологічного виховання в різних видах діяльності. Розвивати творчий потенціал педагогів, їх компетентність у сфері екології; підвищити професійну майстерність педагогів і ефективність їх процесуальної діяльності, встановити тісну співпрацю між педагогами. Виховувати любов до природи, до свого рідного краю.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 20210331_133831-1024x576.jpg

Цей семінар – практикум дав змогу кожному педагогу перевірити свою компетентність в питаннях екологічного виховання ; поділитися досвідом використання різноманітних форм діяльності в цілях підвищення ефективності педагогічного процесу по цій темі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *