Фізкультурна розвага “Здоровим будь!”Зміцнити здоров’я дитини в дитинстві, не допустити, щоб дитина ступила в юність кволою і млявою – це означає дати їй всю повноту життєвих радощів.

Василь Сухомлинський

Фізичне виховання дошкільнят – організований процес, спрямований на їхній фізичний розвиток, рухову, фізичну підготовку до творчої життєдіяльності, набуття знань, умінь та навичок з фізичної культури.

Наш Новотроїцький ясла-садок №1 має можливості для зміцнення здоров’я, покращення фізичного розвитку дітей, їхньої рухової активності. Саме тому, відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Базовому компоненту дошкільної освіти , робота в ясла-садку спрямована насамперед на охорону та зміцнення психічного та фізичного здоров’я дітей, підвищення захисних сил організму, виховання стійкого інтересу до рухової активності, звички до здорового способу життя.

11 лютого 2021 року інструктор з фізичного виховання Романовська А.В. з дітьми середньої групи провела фізкультурну розвагу “Здоровим будь!”

Мета: вчити дітей здоровому способу життя; формувати навички доброзичливого спілкування з людьми; виховувати бажання займатися фізкультурою та спортом, для зміцнення свого здоров’я; зміцнення дружніх стосунків, підтримки, допомоги один одному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *