Ділова гра з педагогами “Толерантність – виклик часу”.Толерантне ставлення людини

Збереже планету від негод

Розрубає мотлох павутини,

Переріже нитку перешкод

Толерантне ставлення до всього

Збереже, врятує і спасе,

Допоможе вгледіть перемогу

Допоможе втримати усе.

Будь завжди нестримним вольнодумцем.

Свої мрії пензлем намалюй!

Освіти життя яскравим сонцем.

Толерантним Всесвіт побудуй!

28 січня 2021 року в Новотроїцькому ясла-садку №1 була проведена зустріч педагогів закладу у формі ділової гри ” Толерантність – виклик часу”, яку провела вихователь Стручаєва І. В. Під час гри вихователі говорили про толерантність, терпиме ставлення до себе, до людей, до світу.

Мета гри: Розкрити поняття ” толерантність”, “толерантна особистість”; розвивати адекватну самооцінку, вміння аналізувати, ухвалювати рішення, вибирати правильну позицію; учити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; сприяти формуванню ціннісних настанов на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість , а також здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе.

Під час ділової гри педагоги перевірили свої душі на доброту, розуміння та небайдужість. І хоч це була тільки гра, сподіваємось, що кожен з учасників гри щось усвідомив, дізнався багато нового, над чимось замислився,а головне – буде прагнути бути толерантним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *