Виставка ” Казкова лялька власними руками”.Лялька – це іграшка, з якою грають «в життя». Вона вчить відтворювати стереотипи жіночої поведінки: догляд за дитиною, її  годування, вкладання спати і інші дії, які в звичайному житті спрямовані на самого малюка. В іграх з ляльками відпрацьовуються і моральні моделі поведінки: ляльки ввічливо знайомляться один з одним або б’ються, ляльку може бути шкода, вона може погано себе поводити і т. ін.

До того ж гра в ляльки – найсильніший засіб психологічної підтримки для дітей. Разом з лялькою малюк проживає свої радощі й прикрощі, сварки і образи, програє ситуації і змінює їх фінал на позитивний. Це дозволяє йому позбутися від тривожності і знайти душевну рівновагу.

30 листопада 2020 року в Новотроїцькому ясла-садку №1 відбулася виставка сімейних робіт ” Казкова лялька власними руками”. І як кожна виставка, вона вражає своєю фантазією, талантом та майстерністю виконаних робіт.

Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу казки, творчості та фантазії. Казкові ляльки представлені на виставці вразили своєю оригінальністю , технікою виконання, своєрідністю і неповторністю.

І молодша група

ІІ молодша група

Середня група

Санаторна група

Різновікова група

Старша група

Взявши активну участь у виставці, вихованці ясла-садка та їх батьки подарували всім справжню казку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *