Світ, який звучить.Музика для малюка- це чарівний світ радісних почуттів і переживань. Але цей світ лише тоді стане зрозумілим і близьким, коли в дитини будуть розвинені музичні здібності й насамперед музичний слух та емоційна чутливість.

Сучасний підхід до музичного виховання передбачає активне занурення дитини у світ звуків, залучення її до їх творення, елементарного музикування й імпровізації. Виконуючи та створюючи музику разом, діти пізнають її могутню силу, а ще розвиваються як творчі й мислячі особистості. Звісно, для цього необхідна система й цілеспрямована робота.

Саме так і працює музичний керівник Новотроїцького ясла-садка №1 Онопченко Ганна Олексіївна, яка в своїй роботі використовує різні музичні ігри та вправи, музикування, гру на музичних ударних та шумових дитячих інструментах, які сприяють розвитку почуття ритму у дітей.

ІІ молодша група. “Гра на брязкальцях” під мелодію А. Жилінського “Дитяча полька”.

Середня група.” Шумовий оркестр” за методикою Карла Орфа- гра на саморобних маракасах, українська народна мелодія “Полька”.

Різновікова група. ” Ритмічні палички”- гра на дерев’яних паличках, “Карело- фінська полька” Б. Тіхонова.

Санаторна група. Гра на трикутниках і бубонцях, українська народна мелодія “Ой за гаєм, гаєм”.

Старша група. ” Веселий оркестр” ( брязкальця, бубон, дзвіночки, музичні молоточки, трикутники, румба) – українська народна мелодія ” Ой лопнув обруч”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *