Семінар – практикум для педагогів “Панорама знань”“Рідне слово є основою розумового розвитку дитини і скарбницею знань народу. Вивичаючи рідну мову дитина не лише опановує вміння висловлювати свої думки, а й засвоює закодовану в ній систему знань”.

К. Д. Ушинський

Згідно річному плану 11.02.2020 року в Новотроїцькому ясла – садку №1 відбувся семінар – практикум для педагогів “Панорама знань”, який провела вихователь – методист Марковська Н.М.

Мета : поглиблення та систематизація знань педагогів щодо Базового компонента з освітньої лінії “Мовленнєвий розвиток”; формування професійних якостей педагогічних працівників щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів.

Ведуча Марковська Н.М. розпочала семінар – практикум з притчі про знання, педагоги виконали такі вправи: “Визнач тему роботи”, “Народ скаже”(визанчення правил роботи), “Чи знаєте ви українську мову?”, “Визнач завдання з розвитку мовлення”, “Скринька практики”(традиційні та не традиційні методи роботи з розвитку мовлення).

Семінар – практикум був дуже продуктивним, вихователі поглибили та систематизували свої знання з розвитку мовлення у дітей дошкільного віку, вдосконалили свою педагогічну майстерність.

Марковська Н.М. закінчила семінар словами Олеся Гончара : “Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *