Випускне свято “Академія дитинства”Уже традиційно  в  травні  Новотроїцький ясла-садок №1  випускає своїх найстарших вихованців – майбутніх першокласників. Паняночки у пишних сукнях та юні джентльмени у краватках та метеликах влаштували для вихователів та батьків справжній концерт з численними піснями, віршиками про дитячі роки в садочку і  мріями про майбутні професії, а також запальними  танцювальними постановками. 

 Словами вдячності за дітей обмінювались і батьки, і педагоги садочку.  Зворушливі слова подяки лунали і від маленьких випускників. Їх же із закінченням першого освітнього закладу привітала директор ясла-садка Катериняк Надія Андріївна та заступник селищного голови з економічних питань Лєвошич Тетяна  Сергіївна.
  Сьогодні зворушливе та урочисте свято  в житті дітей  та їх батьків. Воно красиве, але водночас і сумне, бо вам доводиться прощатись із безтурботним дитинством. Ми бажаємо вам , щоб ваше  доросле житті було сповнене яскравими  враженнями і подіями, і щоб ваші дитячі мрії обов’язково збулись. Скоро ваші іграшки замінять підручники, у вас з’являться нові друзі-однокласники, але ми хочемо  вас попросити, щоб ви ніколи не забували своїх вихователів та нянечок, які з таким трепетом учили вас гратись, вирізати, малювати, клеїти та ліпити. Ми бажаємо усім миру, добра, злагоди і терпіння.
По завершенню свята усім діткам були вручені дипломи випускника садочку та  подарункові набори. А  також  святковий торт із солодощів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *