Випускне свято “Золоті діти – 2019!”До неба музика сягає, наче мрія.

І тане в квітах урочистий зал.

В очах у кожного і радість і надія. 

В садочку випускний останній бал! 

У травні святкують випускні вечори не лише школярі, але й маленькі дошкільнята – вчорашні малюки, а в майбутньому – першокласники. 

28 травня 2019 року  в нашому садочку  теж відбувся випускний бал ” Золоті діти – 2019!”  вихованців різновікової та санаторної груп. Перший бал у житті, згодом будуть інші, але цей перший бал у маленьких сердечках залишиться назавжди.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

   У своїх віршах маленькі випускники прославляли садочок, прощалися з улюбленими іграшками, висловлювали свої мрії на майбутнє, дякували усім працівникам за щиру турботу. Слова вдячності малята висловили тим, хто протягом кількох років допомагав їм пізнавати світ, рости вихованими, здоровими і чуйними.

Навіть через багато-багато років малята пам’ятатимуть і перші казочки, і прогулянки, і свята в садочку, і перші незграбні малюнки, намальовані  власноруч під дбайливим поглядом вихователів, і смачну кухню, і чисте подвір’я, і заняття …

Дітки отримали дипломи випускника закладу дошкільної освіти та  у подарунок шкільне приладдя, яке стане надалі для них у пригоді. 

 Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю.

Бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам,  наші любі дітки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *