Фотовиставка “Тато,мама і я – спортивна сім’я”.Здоровим так вигідно бути
у кожній годині й добі,
здоровому можна здобути
всі радощі світу собі.
В здоров’ї розправлені крила,
без нього людина – злидар,
в здоров’ї і щастя, і сила,
здоров’я людини – це дар.

Родина для кожного з нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Багато втрачає той, хто замінює хвилинки щирого, теплого спілкування зі своїм малюком, спільний відпочинок, працю, грою в різноманітні ігри  – подарунками, грішми, одягом. Любов не купується.

   Дуже важливо, щоб батьки стали активними помічниками вихователям  в організації освітнього процесу. А для цього ми їх зацікавлюємо  життям дитини у дитячому садку.

  Участь батьків у спільній організації виставок є ефективним методом у зближенні сім”ї та дошкільного закладу.

  З метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, організацією активного сімейного дозвілля, залучення сімей до рухової активності і занять фізичною культурою, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ях шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей  саме тому, 27 травня у нашому Новотроїцькому  ясла-садочку №1 відбулася фотовиставка “Тато,мама і я – спортивна сім’я”. 

В такій цікавій фотовиставці ми побачили, як  батьки разом з дітьми  охоче та цікаво проводять свій вільний час, грають в різноманітні ігри на спортивних майданчиках та активно  займаються різними видами спорту. 

Дякуємо всім учасникам виставки! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *