Культура поведінки в природі.Природа  для дитини – це жива лабораторія, де можна спостерігати за безліччю неймовірно цікавих речей. Це школа, у якій ми успішно оволодіваємо знаннями про правила поведінки, опановуємо вміння та навички ощадливого користування її ресурсами, їх збереження і примноження. А ще природа — невичерпне джерело духовного збагачення не лише для дітей, а й для дорослих. Спостерігаючи за довкіллям, дитина здатна помітити багато такого, що змусить її пригорнутися до світу природи всієї душею, прагнути ніколи йому не шкодити.

В рамках акції “За чисте довкілля” згідно плану заходів в Новотроїцькому ясла-садку №1 пройшли перші два тижні з 14.03. по 27.03.2019 року  під назвою “Культура поведінки в природі”. 

У всіх вікових групах були огрганізовані  заняття екологічного спрямування, вихователі провели бесіди з дітьми “Правила поводження в природі”, логічні, мовні та рухливі ігри природничого спрямування, читання казок, оповідань, віршів про природу, розгадування загадок, перегляд мультимедійних презентації. 20.03.2019 року відбувся  “День довкілля”. 

ІІ молодша група. 

Середня група. 

Санаторна група. 

Різновікова група. 

 Старша група. 

Усе й усі в цьому світі хочуть, щоб їх любили. Бо коли люблять, то не образять, не нашкодять, а навпаки, — допоможуть, підтримають і захистять. Нашої допомоги, захисту та любові потребує і чудовий світ природи. І саме   ми,педагоги, маємо докласти максимум зусиль для того, щоб сформувати у своїх вихованців уміння бачити неповторну красу природи, навчити дітей бути їй справжніми друзями, виховати в них почуття відповідальності за збереження цілісності природної краси.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *