Екскурсія до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка.Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті засяє веселка, 

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка! 

9 березня 2019 року виповнюється 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, мислителя, палкого патріота України, людини незбагненної долі та багатогранного таланту, що вражає світ променистою глибиною свого пророчого провидіння і пророчого слова. Шевченкова творчість – духовна основа формування української нації, тому що для українців всіх наступних поколінь Великий Кобзар став могутнім джерелом національної самосвідомості, символом України. 

Тарас Шевченко не лише геніальний поет українського народу. Він – його совість, бунтівний розум і водночас його щире серце, сповнене великої любові і безмежного страждання. Ось чому його люблять і шанують усі – і дорослі, й малі.

11.03.2019 року вихованці старшої групи разом з вихователем Сергієнко М.С. та помічником вихователя Простатовою Н.Л. здійснили екскурсію до пам’ятника Т.Г. Шевченка. 

Мета екскурсії: поглибити знання дітей про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка; пробуджувати та розвивати інтерес до прекрасного, до людей мистецтва,до поезії;виховувати у дітей патріотичні почуття, любов до рідної України, її людей,до краси поетичного слова, викликати бажання слухати та вивчати твори поета, прагнення більше дізнатися про своїх видатних співвічизників. 

В історії назавжди залишаються  імена,які з гордістю вимовляє, пам’ятає та шанує людство. До них безперечно належить ім’я  великого поета та художника Т.Г.Шевченка, який присвятив життя та увесь свій могутній  талант служінню рідному українському народу. 

І вже наша слава 

Не вмре, не загине, 

Як Тарас Шевченко – 

Сонце України! 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *