Любих мам вітаємо зі святом!Березень — перший місяць вес­ни. Навесні народжується все  пре­красне.    З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У  березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день – це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок! Мама –  перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…

Разом із приходом весни в  наш ясла-садок завітали святкові ранки  присвячені Міжнародному жіночому дню  8 Березня , що пройшли  05.03. по 07.03.2019 року.

Свята проводились у музичному залі, який яскраво  та гарно оформили вихователі  закладу відповідно до тематики свят та пори року.

Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали джентльмени і як справжні чоловіки, хлопчики  зізналися в теплих почуттях усім жінкам.

Розмірковуючи, який найкращий подарунок зробити мамам , дійшли до висновку, що найкращим подарунком для любих мам будуть їхня любов та палаючі серця.

Гостями свят були : Весна,Карлсон, Дівчінка-Веснянка,місяць Березень. Cвоїми успіхами та вміннями , якими оволоділи на заняттях з хореографії, поділилися дівчатка та хлопчики різновікової, санаторної, старшої  груп. Вони подарували мамам чудові таночки.

А ще були пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, про подружок дівчаток, а також  гарні вірші – привітання. 

Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі кружляли разом з дітьми у танцях, читали вірші і ділилися спогадами. А під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність.

За веселими таночками, піснями, сценками, віршами ,іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –  подарунки від дітей зроблені власними руками.

Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Свята до Дня 8 березня в ясла – садочку вдалися  на славу й принесли у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

І молодша група “З 8 Березня, мамо!” 

ІІ молодша група ” Квіти для мами” 

Середня група “Моя мама найкраща у світі!” 

Різновікова група “Мамине свято” 

Санаторна група ” Це є мамин день!” 

Старша група ” Весняне дефіле для матусь” 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *