До нового навчального року готові!05.09. в рамках конкурсів  ” Підготовки вікових груп ясла-садка до нового навчального року” та 11.09. “Своримо казку на ігровому майданчику” проведено огляд приміщень вікових груп та ігрових майданчиків з метою з’ясування рівня підготовки до 2018-2019 навчального року. 

Експертною групою, з числа працівників ясла-садка: завгоспа Грецької Л.А., методиста Марковської Н.М., медичної сестри Жибер В.М., вихователя   Лапік О.О. на чолі з виконуючою обов’язки завідувача Онопченко Г.О. оцінювалися: якість ремонтних робіт проведених у літній період, естетичність у оформленні групових приміщень, ігрових майданчиків,створене предметно-розвивальне середовище вікових груп, доцільність та естетичність інформації  розміщенної у батьківському куточку, наявність достойного виносного ігрового  обладнання  тощо. 

За результатами перевірки хотілося б відмітити, що в усіх вікових групах силами творчих педагогів та батьківської громади створено чудові сучасні предметно-розвивальні середовища, які надають малюкам змогу реалізуватися у грі, яскраво фантазувати, захоплено експерементувати, з цікавістю навчатися, розвинути логіку та інтелект, відчути себе у ролі дорослих. 

До вашої уваги представлено найяскравіші куточки предметно-розвивального середовища наших кращих вікових груп та казкові куточки на ігрових майданчиках. 

 

Пошана і низький уклін Вам, Шановні батьки! Батьки, яким небайдужа доля  власних дітей і їх улюбленого дитячого садка! З великою вдячністю закликаємо Вас і на далі активно підтримувати наш ясла-садок задля виконання його основної місії – збереження здоров’я, виховання та навчання  НАШИХ  дітей! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *