День барвистих кольорів літа. Творча майстерня художників ” Кольоровий день”.Дитячий малюнок, процес малювання – це частка духовного життя дитини. Діти не просто переносять на папір щось з навколишнього світу,а живуть у цьому світі, входять у нього як творці краси,дістаючи насолоду від неї. 

                                                                                              В.Сухомлинський.

Через живопис можна показати стан душі та внутрішній світ будь – якої людини, її глибинні переживання, а також ставлення до життя в цілому. 

 Образотворча діяльність формує у дітей відчуття ритму,гармонії,позитивні моральні якості, сприяє збереженню народних звичаїв, промислів,забезпечує розвиток творчості,всебічний розквіт особистості та сприйняття прекрасного.

Творчість дошкільника нерозривно пов ’язана з розвитком уяви,а також пізнавальною й практичною діяльністю. Його творче вираження в малюнку визначається тим, наскільки добре він володіє засобами зображення. Засвоєння дітьми різних варіантів відтворення, технічних  прийомів, сприяє їхньому творчому розвитку. 

Зазвичай для творчого вираження традиційного набору образотворчих засобів і матеріалів недостатньо.

Традиційними техніками важаються ті, які вже виправдали себе в процесі навчання і введені до сучасних програм. Нетрадиційні – це нові, але досить відомі техніки. Вони ще не знайшли широкого застосування, проте можуть бути досить ефективними для розвитку дитячої творчості. 

Нетрадиційні техніки дають можливість відійти від стереотипів, надати дитині максимальну свободу  в її образотворчості. Вони досить прості в технічному плані,тому діти легко їх застосовують і отримують задоволення від результатів. Також такі техніки дають унікальні можливості для експерементування, пошуків образів, сміливих втілень на папері незвичайних фантазій,вражень,думок.  

 З метою духовного,творчого розвитку вихованців в нашому ясла- садку 28.08.2018 р. пройшов тематичний день ” День барвистих кольорів літа.”Творча майстерня художників ” Кольоровий день” . 

Педагоги нашого ясла-садка все частіше в своїй роботі використовують нетрадиційні техніки малювання. Малювання нетрадиційними засобами, захоплююча, неймовірна діяльність, яка дивує і приносить радість дітям. 

Незвичайні матеріали (зубна щітка, гребінець,поролон,пробки,пінопласт,піна,котушка ниток,свічки, камінчики, палички,мушлі, кольоровий пісок,манка та ін.) і оригінальні техники захоплюють дітей тим, що тут не існує слово “не Можна”, дозволино малювати чим хочеш і навіть можна придумати свою незвичайну техніку. 

Діти під час такої діяльності відчувають незабутні позитивні емоції, а за емоціями можна судити про настрій дитини про те, що її радує, а що її засмучує.

Хай надалі надихає всіх мистецтво,

А палітра хай натхнення надає.

Ми бажаємо вам віри у прекрасне,

Бо воно тепло і радість всім несе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *