Свято до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України ” Хай в серці кожної дитини живе любов до України”.Рідна наша Україна! Земле люба і єдина,

Тут Тарасові стежки,солов ’їнії пісні, 

Тут калина і верба. Тут і радість і журба,

Ніжне материнське слово і така чудова мова.

Україно величава! Ти для нас – єдиний дім

Волелюбна ти держава, розквітай на радість всім! 

Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ,шануючи свою історію,шанує і свої святині. Без сумніву,державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь нашого народу. 

З нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України в нашому ясла-садку були проведені такі святкові заходи: 

22 серпня 2018 року педагоги разом з дітьми та батьками підготували і оформили виставку малюнків на тему : ” Мій рідний край, моя земля”. В своїх роботах  вони передали повагу і любов до прапора та рідного краю, своєї держави.  В усіх вікових групах були проведені тематичні заняття на тему : “Моя країна – Україна”. 

23 серпня 2018 року відбулося свято ” Хай в серці кожної дитини живе любов до України”. Організували і провели свято вихователь санаторної групи Лагуткіна Л.П., музичний керівник Онопченко Г.О., художній керівник Невмержицька Ю.М. На святі були присутні діти всіх вікових груп, батьки, гості. Ведуча Лагуткіна Л.П. привітала всіх присутніх з святом, розповіла малятам історію про Державний  Прапор та Герб України.

Вихованець різновікової групи Брусик Давид ( син учасника АТО Брусика Олексія Вікторовича) почесно виніс Державний Прапор України, який встановили на флагштокові, коли прапор піднімали звучав Гімн України, який з гордістю підспівували, поклавши руку на серце всі присутні на святі, як дорослі так і діти. 

Окрасою свята стали дзвінкі пісні дошкільнят про рідну Україну, веселі запальні таночки та сонячний настрій, що вигравав на вишиванках малят. 

Діти відгадували загадки про державні символи, розповідали вірші, грали в ігри: “Склади прапор”, українську народну гру “Козак на сторожі”, яку провів козак (вихователь Сергієнко М.С.), який завітав до малят на свято. Разом з козаком малята висловили свої побажання  неньці Україні. 

 В кінці свята старші дошкільнята затанцювали флешмоб “Перлина – Україна!” 

Потім діти створили ” живий” ланцюг з синіх та жовтих кульок, утворивши “Прапор миру”. Та в знак своєї любові до Батьківщини, відпустили  повітряні кульки в блакитне та сонячне небо. 

В цей день серця усіх дітей були наповненні відчуттям патріотизму, гордістю за нашу державу, адже педагоги нашого закладу постійно приділяють увагу ознайомленню малят з національною символікою,традиціями і звичиями українського народу, прагнуть виховати маленьких патріотів України, плекають в них почуття любові до свого народу,його культури, до рідної землі.

Колектив та малята нашого ясла-садка сердечно вітають Всіх з Днем Державного Прапора та Днем незадлежності України! 

Бажаємо усім миру і злагоди,добробуду в кожній родині, здоров’я,благополуччя, успіхів та плідної праці на благо нашої країни!

2 thoughts on “Свято до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України ” Хай в серці кожної дитини живе любов до України”.”

  1. Вадим сказав:

    Молодці! Чудові діти і вихователі! Зі святом усіх!

    1. Марина сказав:

      Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *