” Запам′ятайте літо на запах і смак”Сяйвом сонця все залито,

В нас гостює справжнє Літо

Кольорове та яскраве,

Запашне, смачне, цікаве!

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівників ясла-садка  літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови , щоб реалізувались дитячі мрії, з’явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили , а ще – дізналися багато нового .
        Тому діяльність ясла-садка у літній період спрямовується на організацію змістовного , різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення , уточнення , розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності.
    Важливо навчити дітей пізнавати та чуттєво сприймати світ, іншими словами, сприйняття світу за допомогою органів чуття: зору, слуху, дотику, нюху, смаку. 
    З цією метою в нашому ясла-садку 07.08.2018 р.проведений тематичний день – День смаку та ароматів “Запам′ятайте літо на запах і смак”.
   Цей день був дійсно запашним, смачним і цікавим для малят. Вихователі грали з дітьми в дидактичні ігри: “Впізнай фрукти та овочі за запахом і смаком”, “Відгадай квітку за запахом”, “Чарівна торбинка”, “Їстивне не їстивне”, “Впізнай за силуетом”, “Впізнай ягоди за смаком”, “Опиши за дотиком та назви”; сюжетно-рольові ігри: “Магазин фруктів”, “Овочевий супермаркет”; спостерігали за квітами на клумбах та вдихали аромати квітів; розглядали ілюстрації із зображенням овочів, фруктів та складали описові розповіді; провели з малятами психогімнастику “Я – квітка”, “Запашна квітка”; етюди: “Я – квітковий аромат”, “Я – запашний персик”, “Я- рум’яне яблучко”; аромотерапію: “Запашне літо” ( глибоке вдихання ароматів дині, малини, персика, груші, яблука) та ін. 
  День завершився частуванням запашними фруктами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *