Свято осені – свято врожаю “Фестиваль талантів нашого городу.”Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. Традиційно в цей період в садочках проходять осінні свята. Такі заходи дуже важливі, адже вони прищеплюють дітям любов і дбайливе ставлення до природи, розкривають ознаки та прикмети осені та дарують гарний настрій і відчуття свята у буденний день.

29 жовтня 2021 року в Новотроїцькому ясла – садку №1 було проведено осіннє свято ” Фестиваль талантів нашого городу”. Музичний керівник Онопченко Г.О., вихователі старшої групи Свербілова Т.М., Стручаєва І.В. приклали багато зусиль, щоб свято було найкращим: підготували декорації, костюми, склали цікавий сценарій, підібрали сучасний музичний матеріал, а головне – вивчили з малятами пісні, вірші, таночки, ігри. Усі дітки із задоволенням перевтілилися у казкових персонажів овочів. Завітали до вихованців і герої свята – Опудало ( Коваленко М.С.), Морквотренер (Романовська А.В.), яка затанцювала з дітьми фітнес – танок, Цибулія (Чернядьєва І.І.) провела з дітьми гру: “Чия команда швидше” (збирання овочів) , Хмаринка з крапельками (Цюрик О.В. з дітками ІІ молодшої групи) затанцювали танок ” Крап – крап”, Капустинка (Хропач Т.Ю.) провела овочевий показ мод.

На завершення святкування діток почастували запашними і смачними пирогами. Свято осені та врожаю видалося веселим, цікавим і змістовним. Ігри, запальні танці, хороводи , веселі дитячі пісеньки про осінь, врожай зробили чарівне дійство незабутнім .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *