Всесвітній день миру.З нагоди Міжнародного дня миру 21.09.2021 року у Новотроїцькому ясла – садку №1 відбулося ряд заходів, серед яких: інтегровані заняття на тему: «Найдорожче, що є в світі – мир і злагода серед людей.” Сьогодні вихователі пояснили дітям, чому мир в Україні та у світі – це важливо; вчили дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв’язувати їх; виховували доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі, а також любов до Батьківщини, повагу до людей різних національностей, прагнення берегти мир.

Протягом дня у дитячому садку проводилися з дітьми й інші цікаві форми роботи: бесіди про мир та стосунки між людьми; мовленнєва вправа «Щоб був мир, необхідно…»; вивчення мирилок; читання тематичних дитячих творів; різні види ігор; загадування бажань; на заняттях з образотворої діяльності дошкільнята малювали на тему: “Голуб миру”, створювали аплікації «Білокрилий голуб – символ миру».

“Ми за мир для всіх дітей планети! » – таким був лейтмотив пізнавальної діяльності дітей дошкільних груп впродовж усього дня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *