Всесвітній день спонтанного прояву доброти.День спонтанного прояву доброти – це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети – незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності. 

17 лютого 2021 року в нашому Новотроїцькому ясла-садку №1 діти та дорослі відзначали День спонтанного прояву доброти. З метою нагадати про значення добра у нашому житті, важливість таких, на перший погляд, елементарних речей, як подяка, посмішка, підтримка гарним словом. . І тому саме в цей день, для того щоб малята не забували про таку рису як доброта, вихователі провели тематичні заняття: ІІ молодша група “Нагодуємо зимуючих птахів”, середня група ” Добро в твоєму серці”, санаторна група “Сонечко доброти”, різновікова група ” Бути добрим добре!”, старша група ” Добрі справи”. Грали в ігри: «В якому вчинку живе добро», «Кошик добрих справ», «Квітка доброти», «Скажи комплімент другу» та виготовляли аплікацію з долоньок ” Сонеко доброти”.

Кожному з нас важливо усвідомлювати, що та людина, яка творить добро — щаслива людина. Вона розуміє свою причетність до всіх подій, які відбуваються у житті, тому що збагачує це життя добрими вчинками і корисними справами.

День спонтанного прояву доброти – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її проявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна кожна людина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *