Виставка новорічних композицій “Зимова феєрія”.У передчутті новорічних свят, ми завжди чекаємо чогось доброго від наступаючого Нового Року. Особливо на новорічне свято чекають діти. Адже Новий рік – це казка, це чудеса, це час виконання бажань. Для малюків свято починається саме з прикрашення зеленої красуні ялинки.

Ось і в нашому Новотроїцькому ясла-садку №1 21 грудня 2020 року відбулася виставка оригінальних новорічних композицій та виробів «Зимова феєрія». Батьки з великою відповідальністю та з великим трепетом поставились до участі у цій виставці, адже вони, як їх діти, обожнюють зимові свята.

Готуючись до цієї зимової виставки, батьки та діти ясла-садка власними руками створили новорічні композиції. Вони представили зимові букети, штучні ялинки, новорічні казкові персонажі, сніжинки, ялинкові прикраси. Незвичайні ялинки з мішури, паперу, серветок, ниток, прикрашені намистом, бісером, кульками, шишками та сніжинками наповнювали атмосферу нашого закладу чарівністю та святковим настроєм. Скільки радості і гордості відчували діти від цієї виставки! Вони з цікавістю розглядали кожну композицію  і розповідали про свою. Святкові композиції  вражали своєю красою, неповторністю та оригінальністю у виконанні.

І молодша група

ІІ молодша група

Середня група

Різновікова група

Санаторна група

Старша група

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *