Вивчаємо таємниці Космосу. Колективний перегляд інтегрованого заняття “Подорож із зіркою Веселинкою”.Із дитинства малюк починає цікавитися загадковим світом навколоземного простору, таємницями безмежного Космосу. Підростаючи, дитина все більше захоплюється можливістю пізнання й дослідження Всесвіту силами дорослого. Задоволення цієї потреби стимулює інтелектуальну активність, пошукову діяльність особистості.

Вихователь старшої групи Новотроїцького ясла-садка №1 Зубенко А.М. скеровує свою роботу так, щоб озброєти своїх вихованців елементарними знаннями та уявленнями про рідну планету Земля та її супутник Місяць, про Сонце і його роль в житті. З’ясовує поняття «Космос» як простір за межами планети Земля та «Сонячна система», розкриває загальні характерні особливості інших планет Сонячної системи, а також виховує почуття прекрасного, захоплення красою зоряного неба, розвиток пізнавальних здібностей дітей, їхнього прагнення до посильного пізнання безкраїх космічних  просторів.

26 листопада 2020 року Алла Михайлівна провела показове інтегроване заняття “Подорож із зіркою Веселинкою”.

Мета заняття: формувати елементарні уявлення про Космос та все, що в ньому існує: зорі, сузір’я, планети. Розширювати уявлення про воду, як середовище існування певних живих організмів. Продовжувати вчити дітей колективно складати казку; вчити складати описові розповіді за схемою. Розвивати вміння чітко формулювати і висловлювати свої думки. Вчити мимуватися зоряним небосхилом, виявляти щире захоплення його красою. Сприяти розвитку свідомого ставлення до збереження природи і безпеки життєдіяльності в ній. Вчити відчувати себе частинкою величного Всесвіту, бачити в ньому красу і гармонію. Спонукати відображати естетично-художні враження в образотворчій діяльності. Виховувати естетичний смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *