Тематичний день у садочку “Доброти і милосердя до тварин багато не буває.”Життя показує, що дбайливе ставлення до тварин запобігає жорстокій поведінці дитини у майбутньому, саме тому 2 жовтня 2020 року наперпдодні Дня тварин в Новотроїцькому ясла-садку №1 пройшов тематичний День тварин “Доброти і милосердя до тварин багато не буває. 

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність не тільки до домашніх тварин, а і тварин-безхатьків. «Співчуття дитини до тваринки – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допоможе вам, любі малюки стати Людиною», вели розмову через квест-ігри, цікаві завдання, вправи, літературні твори – наші вихователі.

Діти із задоволенням ділились розповідями про своїх чотирилапих друзів, про їх характер та звички. А ще були аплікації, ліпка, малювання улюблених тварин. Дошкільнята дізнались багато цікавого: історію одомашнення тварин, вчилися співчувати тваринам-безхатькам і надавати їм допомогу.

Цей тематичний день ще раз переконливо доводить, що навчати дітей людяності – найскладніша і неймовірно важка і така потрібна справа життя, яка з часом допоможе дитині осягнути сутність відносин у суспільстві, краще зрозуміти і полюбити цей світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *