Спортивна розвага “У спорті сили набирай”.Сяйвом сонця все залито,
В нас гостює справжнє літо
Кольорове та яскраве,
Запашне, смішне, цікаве!

Організація активного відпочинку дошкільнят з фізичним навантаженням передбачає створення умов для їхнього фізичного розвитку в невимушеній ігровій діяльності, закріплення вмінь і навичок, набутих у повсякденні та на заняттях. Одним з ефективних шляхів реалізації цього завдання є проведення спортивних розваг.

Фізкультурні розваги дуже подобаються дошкільнятам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. А головне – спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджують почуття відповідальності.

28 липня 2020р. в нашому Новотроїцькому ясла-садку №1 відбулася спортивна розвага для усіх вікових груп ” У спорті сили набирай”. Інструктор з фізичного вихованя Романовська Анастасія Вікторівна професійно провела естафети та ігри.

На спортивну розвагу до дітей завітала лікар Айболить (вихователь Чернядієва І.В.), яка допомагала дітям у естафетах та іграх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *