День Конституції України в садочку.28 червня- День Конституції України. Конституція- Основний Закон, що закріплює суспільний і державний устрій країни, функцій органів державної влади, основні права і обов’язки громодян.

З Днем Конституції не забувають знайомити дітей і в нашому Новотроїцькому ясла-садку№1. В цікавій і доступній формі з дітьми був проведений цикл занять з тем: “Малятам про Конституцію України” ( старші дошкільнята), ” Ми маленькі українці” (молодші дошкільнята).

Діти прийняли участь у патріотично- правовій ігротеці, де перевірили свої знання про державу, її устрій, державну символіку, права та обов’язки громадянина України в дидактично- розвивальних іграх “Подорожуємо Україною”,”Пам’ятай і знай свої права”, “Символіка України”, старші дошкільнята познайомились з поняттям “Конституція України”. Також малята створили творчі роботи: малювання “Державний пропор України” (ІІ молодша група), аплікація з пластиліну “Моя Україна”, аплікація “Державний герб України” (санаторна група), малювання “Сорочка – вишиванка”(середня група), колективна аплікація “З любов’ю до України (старша група), в яких відтворили свої почуття поваги та любові до своєї Батьківщини.

І як приємно усвідомлювати, що малюки щиро пишаються цим гордим званням – “УКРАЇНЕЦЬ!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *