5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища.Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища . Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

Довкілля – це середовище, у якому живе людина. І сама вона нерозривно пов’язана з тим, що її оточує. Людину оточують живі істоти, нежива природа,а також речі, які створила сама людина. Добрий день тобі, наше довкілля! Знову в гості до тебе ми йдемо. Ти даєш нам наснагу й дозвілля, Так ставай же найкращим щодень!

Сьогодні і в нашому Новотроїцькому ясла – садку №1 пройшов День охорони навколишнього середовища. Проведені тематичні заняття, спостереження в природі, бесіди – роздуми “Що я можу зробити корисного для природи?”, розгляд ілюстрацій, перегляд відео – презентацій для дітей : “Бережи землю”, “Кожна краплина має значання”, розв’язання проблемних ситуацій, також малята виконали творчі роботи з використанням нетрадиційних технік зображення : ІІ молодша група “Сонечко сходить”(аплікація з пластиліну), середня група “Подаруємо природі деревця” (аплікація з елементами малювання пальчиком), санаторна група “Наша квітуча планета Земля”(аплікація з пластиліну), різновікова група “Планета у квітучому вінку”(колективна аплікація), старша група “Духм’яний бузок” (малювання зібганим папером), малювання на асфальті крейдою “Квіти – окраса природи”. Вихователі виготовили пам’ятки для батьків та дітей “Правила поведінки в природі”.

В цей день відбулася і виставка творчих малюнків на тему чистого довкілля : “Моя прекрасна планета Земля!”, яка пройшла під девізом : “Збережемо нашу планету!”

Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи природу, ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди, зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *