Екскурсія до школи.У рамках співпраці Новотроїцького ясла-садка №1 та Новотроїцького ліцею №2  06.11.2019 року відбулася екскурсія старших дошкільнят  разом з вихователем Марковською Н.М. та помічником вихователя Колтуцькою Н.М. до школи з метою наступності дошкільної та початкової освіти й формування мотиваційної готовності дітей до навчання .

Гарно, що дітки прийшли до школи під час навчально-виховного процесу та могли на власні оченята спостерігати за учнями, які працювали на своїх робочих місцях , а після дзвоника весело відпочивали на перервах.

В  холі ліцею малят гостинно зустріла педагог – організатор Федько Тетяна Вікторівна, яка і провела екскурсію.

Розпочалася подорож ліцеєм з розгляду фотовиставки, яка  зроблена учнями ліцею “Я люблю Новотроїцьке”. Побували на уроках у першокласників, де мали змогу посидіти за партами, розглянути шкільне приладдя учнів.

У комп’ютерному класі  спостерігали, як учні працювали за комп’ютерами. Дошкільнят це дуже захопило. У спортивній залі дітлахи слідкували за заняттями з фізкультури, мали змогу також і самі погратися  з  волейбольними м’ячами,  побували діти  і в міні-спортзалі. Відвідали шкільний  музей,  керівник музею  Осипенко Раїса Миколаївна розповіла малятам  про цікаві учнівські поробки та експонати;різноманітні предмети українського народного побуту, вишиті картини, серветки, рушники, одяг та ін. Завітали також і  до їдальні, де кухарі готують для учнів не тільки смачні, а й корисні страви. А під час перерви можна купити різні смаколики у шкільному буфеті.

У бібліотеці познайомились із бібліотекарем Понамарьовою Валентиною Василівною, яка розповіла дошкільнятам про цікаві книжки, що чекатимуть на них до вересня.

Завітали малята і до медичного пункту, і до актової зали, кімнати відпочинку та кімнати розвантаження.

Дуже вдячні Федько Тетяні Вікторівні за цікаву та змістовну екскурсію.

Діти пішли зі школи з безліччю позитивних емоцій. Сподіваємось, що ця екскурсія допоможе  дошкільнятам більш успішно розпочати своє навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *