Свято Осені ” Осінній ярмарок”.Свято в дитячому садку – це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

30 жовтня 2019 року в Новотроїцькому ясла-садку №1 традиційно відбулося  – Свято Осені “Осінній ярмарок”. У святі взяли активну участь всі вікові групи.Святково вбраний зал, яскраві та оригінальні українські  костюми, в які були вбрані діти та вихователі, гарний сценарій зробили виховний захід незабутнім.

Ведучі свята вихователі різновікової групи Стародубцева В.В., Весніна О.О. ( яка виконала роль Продавця). 

На святі,малята зустрілися зі щедрою Осінню (роль виконувала вихователь Сергієнко М.С), Поліцейським (  вихователь Коваленко М.С.), а також на ярмарок завітали  і Дві Кумоньки (вихователі: Лапік О.О., Свербілова Т.М.). 

 Діти співали пісні про осінь “Осінній вальс”, ” Що нам осінь принесла?”, “Щедрий урожай”, виконали жартівливі пісні “Смачненький борщик”, “Ой, я молода, на базар ходила”, водили хоровод “Ой, є в лісі калина”  під керівництвом  музичного керівника Онопченко Г.О., розказували вірші,розповіли про дари цієї золотої пори,розігрували сценки, малята старшої групи виконали таночки: “Парубки”, “Танок з хустками” (  художній керівник Сура Ю.М.), грали у веселі ігри:”Ріпка”. “Стрибки в мішках”. Чудова атмосфера панувала протягом усього свята.Закінчилось свято спільним флешмобом. 

А чарівна Осінь пригостила дітей своїми дарами та смачним пирогом, які діти смакували по закінченню свята.Свято залишило гарні враження. Дуже приємно спостерігати, як дітки розкривають свої таланти.

Дякуємо усім причетним до організації заходу,за те, що свято  в  дитячому садочку було веселе, яскраве і захопливе. Вихованці  та дорослі отримали багато позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *