Спортивна розвага “Веселі старти”.Свято для дітей — це завжди щастя, радість і веселощі! Особливо якщо це спортивне свято. З метою пропаганди здорового способу життя та проведення фізкультурно-оздоровчої  роботи з дітьми 22 жовтня 2019 року  на базі  Новотроїцького ясла-садка №1  відбулася спортивна розвага  для старших дошкільнят “Веселі старти”.

Мета: розвивати у дітей витримку, спритність,швидкість,орієнтування в просторі, фізичні і вольові якості в змаганнях.Виховувати почуття товариства і допомоги. Удосконалювати рухові навики і уміння. 

На свято до  малят завітала гостя  Шапокляк ( вихователь Марковська Н.М.), яка допомагала малятам у змаганнях та провела веселі ігри. 

Участь у спортивних розвагах брали дві команди “Сонечко” та “Смайлики”, на них чекали безліч цікавих ігор та естафет: “Пінгвіни”, “Вантажний  вагон”, “Рукавичка”, ” Стрибунець”, “Перетягування канату”.

 А також позмагалися і вболівальники прийнявши, участь в змаганях: “Склади сонечко”, “Нагодуй ляльку”. 

Учасники свята емоційно та жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свою швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь і навичок. Діти, як справжні спортсмени проявляли вправність, кмітливість, товариськість, єдність та повагу один до одного.

На святі  панували тепла атмосфера і гарний настрій. У результаті перемогла дружба. За участь у спортивних змаганнях  діти були нагороджені  медалями. 

 Спортивна розвага  вдалася на славу , малята  та дорослі отримали безліч емоцій, позитиву, радості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *