Екскурсія на подвір’я Новотроїцького ліцею №2. У рамках забезпечення наступності між закладом дошкільної освіти та школою, доброю традицією стало відвідування дошкільниками нашого ясла-садка Новотроїцького ліцею №2. Саме тому, 17 жовтня 2019 року діти різновікової групи разом  з вихователем Весніною О.О.  та  помічником вихователя Васкобойник О.А. здійснили екскурсію на подвір’я Новотроїцького ліцею  №2. Саме знайомство дошкільнят зі школою допомагає їм успішно почати навчання і зробити більш впевненим і безболісним перехід в «нове життя».

 Екскурсія була змістовною та цікавою. Вихователь Весніна О.О.  познайомила дітей з шкільним  подвір’ям, будівлею ліцею. Малята завітали на шкільний стадіон, де мали змогу побігати по футбольному полю, позайматися на турниках, пробігтись біговою доріжкою. Під час подорожі діти закріпили прикмети осені, знання про сезонні зміни в природі. 

Всі діти  отримали надзвичайне задоволення та піднесений настрій на цілий день!  А на запитання, чи хочуть малята  до школи, всі без вагань відповіли „Так!”. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *