Екскурсія до осіннього парку. Милування природою.17.10.2019 року діти старшої групи разом з вихователем Марковською Н.М., помічником вихователя Колтуцькою Н.М., інструктором з фізичного виховання Сергієнко М.С., старшою медичною сестрою Жибер В.М. здійснили екскурсію до осіннього парку. 

Мета: ознайомити дітей зі змінами, що відбуваються в природі з приходом осені, дати початкові уялвення про характерні ознаки осені в природі, живій і неживій; почати формувати у дітей уміння виділяти в об’єктах природи істотні ознаки; учити аналізувати, узагальнювати, спостерігати, милуватися; виховувати любов до природи, уміння бачити красу рідної землі, шанобливе ставлення до природи. 

Вихователь  Марковська Н.М. провела бесіду-спостереження за змінами в природному середовищі, чому саме жовтіють та опадають листочки з дерев, як називаються дерева та кущі,  які  зустрічаються в парку.

 Під час екскурсії діти прогулювалися осіннім парком, на практиці вчили правила поводження на вулиці, в природі, закріпили  правила дорожнього руху,  весело грали в рухливі  та дидактичні ігри: “Біжи до дерева, яке я назву”,”Піжмурки”, ” З якого дерева листочок” та ін., водили “Осінній хоровод”, під час психогімнастики “Я – листочок” уявляли себе осінніми листочками. Малята з задоволенням гралися листочками та милувалися красою природи. 

Наостанок зібрали букети з кленових листочків, каштани, жолуді на згадку про таку чудову подорож. 

Дітям дуже сподобалась екскурсія до осіннього парку, яка надасть їм  змогу не раз пригадати  цю подорож, уявити  красу природи та закріпити знання про сезонні зміни в природі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *