Ми – діти козацького роду!14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї. Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави і дошкільнятам необхідно знати історію свого краю.

Впереддень цих важливих для нашої країни дат 11.10.2019 року у Новотроїцькому ясла-садку №1 відбулося свято “Ми – діти козацького роду”.

Свято у садочку не залишило нікого байдужим, адже діти проявили себе не лише у змаганнях, але і розповідали приказки про козаків, вірші про рідний край, показали свій бойовий дух, співали віночок українських пісень, проявили свої здібності та таланти, які кожного дня відкриває та розвиває у вихованців музичний керівник Онопченко Г.О.  вихователь старшої групи Марковська Н.М., які організували та провели свято.

Пролунали  пісні, присвячені Україні, українському народу. Заслуговують на увагу індивідуальні номери: пісня «Чоботята-дроботята”(середня група),  “Ми веселі козачата”( різновікова група), “Ми роду козацького діти” ( санаторна група), “Ой кувала зозуленька”, “Черевички”, “Варенечки”, “Будемо козаками”,  танок “Ти ж мене підманула…” (старша група). 

На урочистий захід до дітей завітав козацький Отаман (вихователь  Хропач Т.Ю.), Чорт ( вихователь Шкроб Т.О.), які завзято та весело провели з малятами змагання: “Вершники”, “Хто швидше”, “Бій півнів”, “Перетягування канату”, “Перенеси вареники”. 

Свято дало змогу дітям відчути, як жили наші пращури козаки. Подібні яскраві, цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою і традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *