Всесвітній день захисту тварин.  4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Це день, який допомагає об’єднати зусилля усіх, хто дбає про тварин. Навчає любити і доглядати за тваринами, виховує бережливе ставлення до наших менших друзів.  У цей прекрасний день у Новотроїцькому ясла-садку №1  для дошкільнят було проведено тематичні заняття: “Про що розмовляють тваринки”, ” У світі тварин”, “Друзі наші менші”, “Дикі тварини рідного краю”.

 Вихователі познайомили дітей, як доглядати за тваринами, цікавими фактами з життя тварин. Виховували любов, гуманне та турботливе ставлення до друзів наших меньших.  

 Педагоги провели безліч цікавих форм роботи: квест “Знайди собі друга – тваринку”, дидактичні ігри:  “Знайди маму дитинчаті”, “Відгадай чий хвіст”, “Назви ознаки тварин”, етюди: “Хто я?”, “Кошеня”, логічні вправи “Склади пазли тварин”, “Що наплутав художник”, конкурс емпатії “Відгадай хто це?”, читання художньої літератури з данної теми, перегляд мультимедійних презентацій, бесіди “Мій маленький друг” та ін. З дітьми старшої групи проведена вікторина ” Що ви знаєте про звірів?”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *