Районне методичне об’єднання вихователів.02.10.2019 року в Новотроїцькому ясла-садку № 1 відбулося районне методичне об’єднання вихователів. 

Педагоги переглянули майстер-клас ” Подорож до піскової казки” (інтегроване заняття з ознайомлення  з природним довкіллям, розвиток мовлення, сюжетне малювання піском на склі ( піскової аніміції) ). Провела заняття вихователь санаторної  різновікової групи Лапік Олена Олександрівна. 

 Мета заняття: розширити обсяг знань дітей про навколишній світ,  активізувати пізнавальний інтерес до морських мешканців, вчити відгадувати загадки; продовжувати знайомити  дітей з нетрадеційним напрямком образотворчого мистецтва – малювання піском на склі ( пісочна анімація); удосконалювати технічні навички малювання симетрично двома руками, кулачком, ребром долоні, насипання з кулачка; збагатити сенсорний досвід, вчити аналізувати свої відчуття; розвивати тактильно-кінестичні відчуття, рухову координацію, дрібну і загальну моторику рук, уяву, фантазію, образне мислення; виховувати самостійність у роботі, позитивне ставлення та інтерес до довкілля. 

Методист районного відділу освіти Панфілова Світлана Сергіївна провела з вихователями коучинг“Формула успішності”.

Мета коучингу: допомогти кожному педагогу визначити власну формулу успішності, усвідомити цілі, перешкоди, що стоять на шляху, та способи їх подалання. Спонукати їх до саморозвитку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *